İP GÜVENLİK KAMERASI

iP GÜVENLİK KAMERASI AVANTAJI

Büyük işletmeler ve kapsamlı projeler için tasarlanmış ip güvenlik kamerası profesyonellerin tercihidir. Kusursuz görüntü kalitesi ve hızlı alt yapısı sayesinde tam kapsamlı güvenlik kamerası modelidir.

İp güvenlik kamerası tamamen network yani internet alt yapısı sayesinde çalışmaktadır. Kamera sayısı ve kablo metrajlarına göre alt yapının nelerden oluşması gerektiği önemli bir konudur. Uzun mesafe alanlarda fiber optik kablolama veya kablo çekimi mümkün olmayan alanlarda kablosuz görüntü aktarımı yapılmaktadır. Ancak bu alt yapılarında yüzlerce çeşit marka ve modelleri mevcuttur. Sisteminizin en iyi derece çalışması için alt yapı en önemli etken olduğunu unutmayın. Bu tür projelerde ürün tespitini yapacak kişilerin konusunda uzman olması gerektiği önemlidir. Projenizin tüm kısımlarında profesyonel ekiplerimiz hizmet verecektir.

YENİ NESİL KORUMA

CCTV Kapalı Devre Kamera Sistemleri yavaş yavaş yerlerini IP tabanlı sistemlere bırakmaktadır. ile güvenliğinizi sağlamaya yardımcı olur. Ip kamera Sisteminin en büyük avantajı, Kameraların birbirinden bağımsız olması ve bir sisteme bağlı olmadan çalışabilmesidir. CCTV teknolojisindeki gelişmeler sonucunda video ile gözetim, günümüzde mevcut olan en değerli korunma, güvenlik ve yönetim aracı halini almıştır.