SENFONİ GÜVENLİK HİZMETLERİ NE YAPAR?
  • Güvenlik Kamera Sistemleri
  • Alarm Sistemleri
  • Takip Merkezi Hizmeti
  • Kişi, Araç, Ürün, Personel Kontrol ve Takip Hizmeti
  • Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri
  • Entegre Bina, Ev, Oda Kontrol Hizmeti
  • Teknik Servis Hizmeti

kurumsal

Hakkımızda

Güvenlik kamerası ve alarm sistemleri konusunda İzmir'in Çeşme bölgesinde 18 yıllık tecrübe ile profesyonel hizmet vermektedir. Güvenlik bizim için ciddi bir iştir.

Vizyon

Firmamızın vizyonu elektronik güvenlik sektöründe tescilli ve uluslar arası standartlarda çalışan ürünler kullanarak, sorunsuz sistemleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Senfoni Güvenlik Sistemleri günümüz teknolojisinde ihtiyaç duyulan Akıllı Ev Sistemleri, Kamera Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri, Konvansiyonel Entegre Sistemler, Araç Takip Sistemleri ve Görüntülü Diafon gibi güvenlik ve takip ile ilgili tüm Sistemleri’ni başarıyla projelendiririz, tecrübeli teknik servisiyle montajlandırır ve satış sonrası müşteri ilişkileriyle de her zaman kullanıcılarımızın mutluluğunu, güvenliğini ve konforunu sağlamaya çalışırız.

Hizmet ve Ürün Kalitesi, Teknik Servis Tecrübesiyle Filiz Güvenlik Sistemleri, işyeri sahiplerinin ve ailelerin maddi ve manevi değerlerini ”Geleceğin Güvenlik Teknolojileri” ile profesyonellikten ödün vermeden en iyi şekilde koruyabilmek için çalışırız.

Misyon

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ile birlikte her geçen gün daha da büyüyen SENFONİ GÜVENLİK Ailesi olarak öncelikli hedefimiz, gelecek yıllarda kullanıcılarımıza Maksimum Müşteri Memnuniyeti, Maksimum Güvenlik felsefesiyle en iyi hizmeti sunarak yaşamlarını kolaylaştırmak, ev ve iş yerlerinde sevdikleriyle birlikte güvenle yaşayacakları bir ortam yaratmaktır.