7/24 CANLI, KAYITTAN İZLE

Güvenlik Kamerası Sistemi Nedir? CCTV Nedir?

CCTV Kapalı Devre Televizyon Sistemidir. Televizyon sisteminden farklı yanı, bir merkezden açık ve geniş kullanıcı kitlesine yayın yapmayan, diğer bir deyiş ile Lokal(kapalı devre) bir alan içinde görüntü izleme sistemlerine verilen genel isimdir. Bu metin genel olarak CCTV ekipmanları ve tamamlayıcı, yardımcı ürünlerinin nelerden bir araya gelip oluştuğu ve kullanım yerleri hakkında bilgi veriyor.

Web üzerinden ev ya da iş yerinizde kurulu olan kamera sistemlerini ister canlı olarak anında izleyebilme, ister kayıttan istediğin zaman imkanı bulurken, uzaktan erişimin size sağladığı konforla yaşam alanlarınızı her an kontrol edebilirsiniz. Sevdiklerinizin güvenliği, çalışanlarınızın kontrolü artık Canlı İzle 7/24 ile çok kolay!

GÜVENLİK KAMERASI, CCTV

Kameralar kayıt altına alacakları alanlara göre farklılık göstermektedir. Piyasa genelinde binlerce çeşit ve farklı özellikte güvenlik kamerası mevcuttur tüm kameraların çalışma şekli ve amaçları birbirinden farklıdır. Size Uygun en iyi kamera seçimi yapmak için uzman ekiplerimizden destek almayı unutmayın.