HIRSIZ ALARM SİSTEMİ

Dahada güvende hissedin.

Kullanımı son derece kolay olmak ile birlikte yüksek koruma sağlamaktadır. Tehlike anında alarm verilen zamanda ışık ve otomotik telefon bağlantıları ile sunulan destekte gerekli yerler ile iletişime geçilmektedir. İstenmeyen durumlar ve açılmaması gereken kapıların açılması halinde devreye girmiş olan alarm sistemleri ile birlikte hem kendinizi hem de yaşam alanınızı koruyabileceksiniz.

Alarm sistemleri ; ev veya iş yerlerinizin konumu, istekleriniz ve yaşam tarzınız göz önünde bulundurularak tercih edilmektedir. Alarm sistemleri kablolu ve kablosuz bir yapıya sahip olmak ile birlikte ihtiyaçlara göre projelendirilmektedir. Alarm sistemleri günümüzde oldukça fazla gerçekleşen hırsızlık gibi saldıranların önüne geçmek için teknolojinin bizlere sunduğu en iyi koruyucu sistemlerinden biridir. Alarm sistemleri güvenlik ile aynı anlamlara gelir. Hesaplı ve güvenilir olan alarm sistemleri hem evinizi hemde iş yerinizi gerçekleşecek bir takım olumsuz durumlardan sizi korur.

Web üzerinden ev ya da iş yerinizde kurulu olan kamera sistemlerini ister canlı olarak anında izleyebilme, ister kayıttan istediğin zaman imkanı bulurken, uzaktan erişimin size sağladığı konforla yaşam alanlarınızı her an kontrol edebilirsiniz. Sevdiklerinizin güvenliği, çalışanlarınızın kontrolü artık Canlı İzle 7/24 ile çok kolay!